Zakładanie ogrodów

Zakładanie ogrodu czyli realizacja projektu obejmuje szereg czynności przeprowadzanych według ustalonego wcześniej porządku. W zależności od potrzeb podczas zakladania ogrodu wykonuje się min: oczyszczanie terenu, kształtowanie powierzchni terenu, przygotowanie gleby, nawożenie, wykonanie elementów architektury ogrodowej, zakładanie trawnika, siew i sadzenie roślin.
Podczas zakładania ogrodu możemy wykonać również nawierzchnie z kruszyw sypanych, kamienia naturalnego, drewna, kostki brukowej i inne. 
Zakładamy ogrodowe systemy nawadniające. 
Stosujemy najnowsze technologie pozwajające osiągnąć optymalne efekty przy minimalnym zużyciu wody, energii i czasu.
Proponujemy także kompozycje wodne, które powinny odpowiadać stylowi danego ogrodu i proporcji otoczenia. Formy, jakie proponujemy, mogą być zróżnicowane - od symbolicznego ujęcia wody, składajacego się z kranu i pojemnika, poprzez niewielkie oczko z fontanną, aż po duże stawy z kaskadami.
Kamień naturalny jest cennym tworzywem w kompozycjach ogrodowych ze względu na swe walory estetyczne i użytkowe. Dysponujemy szerokim asortymentem kamienia łupanego, dekoracyjnego, kostki i kruszyw oraz rzeżb kamiennych. 
Wykonujemy również oświetlenie ogrodowe, które podkreśla walory budynków, roślin i małej architertury. Umożliwia także wypoczynek i rekreacje w ogrodzie po zmierzchu. Produkowana jest szeroka gama lamp, kinkietów i plafonów. Wszystkie muszą spełniać odpowiednie wymagania dotyczące jakości i bezpieczeństwa użytkowania.
chwilowka online